23 Ocak 2014
Güncel
Koçer: “Hizmet sevdasıyla çıktık bu yola”
“Silivri’ye hizmet sevdasıyla çıktığımız yolda esnafların sesi olacağız.” diyen Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Nuray Koçer, yaptığı çeşitli ziyaretlerle bir dizi temasta bulundu.

Esnafların ekmeğini kazanması, bürokratik işlerini rahatlık ve kolaylık içerisinde sürdürebilmesi için "Esnafın sesi, gücü ve nefesi olacağız” sloganıyla yola çıkan Başkan Adayı Nuray Koçer; "Esnafın sesini yükselteceğiz” diye konuştu.

ÇARŞI MERKEZİNDE ÇALINMADIK KAPI, SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR

Genç, dinamik ve yenilikçi kadrosuyla Çarşı merkezindeki esnafları tek tek ziyaret eden Nuray Koçer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyor. Esnafların görüş ve önerilerini önemseyen Koçer; " Esnaflarımızın fikir ve önerilerini çok önemsiyoruz çünkü onların fikirleri çalışmalarımıza ışık tuttuğu gibi hizmetlerimizi de yönlendirecektir. Esnafın sesini yükseltip, yüzünü güldüreceğiz. Hizmetlerimiz esnafımızın önündeki tüm taşların birer birer kaldırılması için olacak.” sözleriyle kendisine ve ekip arkadaşlarına destek istedi.

"BEN DE ESNAFIM, YAŞANAN SIKINTILARI BİLİYORUM”

Sorunlara dar bir çerçeveden bakmayacaklarını ve ayrım gözetmeyeceklerinin altını çizen Koçer, "Ticari hayatın her türlü sorununu bilen, esnaflarımızın karşılaşmış olduğu güçlük ve sıkıntıları bizzat yaşamış biri olarak, çözüm sağlamak adına emek vermek için aday oldum.” dedi.

MUHTARLAR DERNEĞİ KOÇER’İ TAM KADRO KARŞILADI

Seçim çalışmaları kapsamında Başkan Adayı Nuray Koçer’in bir diğer durağı Muhtarlar Derneği oldu. Koçer’i, Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Eren ile ilçemiz mahalle muhtarları karşıladı. Eren ve muhtarlar seçim yarışında Başkan Adayı Koçer’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Hazal BAŞARAN


Okunma : 409 Yorum : 0
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak için tıklayın
Resmi İlanlar Banner